KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14519046
nr 1451 9046
Bo E Lundquist
(f. 1937), Sverige
Blandteknik, Mixed media / collage. Signerad, daterad -90, oramad, 105x90cm
Bo E Lundquist, svensk målare född i Rättvik 1937.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 28 februari 2022
kl 18:19:40
250 kr
300 kr
400 kr